120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia + konkurs

0
965

120 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia wraz  z kartą visa sol, dodatkowo konto cechuje  oprocentowanie 4% dla kwoty do 4000 zł do końca 2017 roku. Dodatkowo bank zorganizował konkurs w którym do wygrania są cenne nagrody 🙂 Rejestrować w promocji można się tylko do 15 Grudnia!

Załóż konto już teraz

Opłaty

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wszystkie SMS-y z kodem autoryzacyjnym do 30 kwietnia 2017 roku. Później do wykorzystania w danym miesiącu będzie 5 bezpłatnych smsKodów, każdy kolejny to 20gr.

Opłata za kartę wynosi 0 zł, gdy wykonamy nią 5 transakcji miesięcznie(co i tak stanowi warunek uzyskania promocyjnego oprocentowania) w innym wypadku 4 zł.

minusem są opłaty za zlecenia stałe – 0,50 zł oraz Przelewy24 – 0,50 zł.

Jeżeli spełnimy warunek 5 transakcji konto staje się zupełnie darmowe w utrzymaniu.

Więcej informacji na stronie promocji.

Jak otrzymać premię?

Założyć konto wraz z kartą visa sol przez dedykowaną stronę promocji:  do 15 Grudnia 2016!

Przy składaniu wniosku zaznaczyć zgody marketingowe.

W miesiącach styczniu, lutym i marcu zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł – mogą to być przelewy np. z innego naszego konta, byle nie z innego rachunku w BZ WBK. Dodatkowo nie musi być to jednokrotny przelew, ale może być ich więcej, byleby by ich suma wynosiła 1000 zł w każdym z trzech miesięcy. Uwaga! Liczy się data zaksięgowania!

O przyznaniu Premii Organizator powiadomi Uczestnika do dnia 17.04.2017.
Do dnia 24.04.2017 Uczestnik zakwalifikowany do otrzymania Premii zobowiązany jest uzupełnić w Aplikacji dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia, które założone zostało podczas Promocji.
Premia zostanie przekazana przez Organizatora do dnia 30.04.2017.

Umowę możemy podpisać na 2 sposoby:

  • Przelewem weryfikacyjnym – dane naszych kont muszą się w 100% zgadzać. W przypadku gdy nasz pierwszy wniosek zostanie odrzucony, podpisanie umowy będzie możliwe tylko:
  • Poprzez kuriera – należy posiadać przy sobie kserokopie dowodu, lub można zamieścić jego skan wypełniając wniosek online.

Konkurs

BZ WBK konkurs

Uczestnicy promocji mogą dodatkowo wziąć udział w konkursie pt. „„Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”  w którym za stworzenie hasła promującego używanie karty visa sol można wygrać Telewizor, Smartwatch lub express do kawy.

Podsumowanie

Jeżeli zastanawiacie się czy warto założyć to konto to odpowiadam – jak najbardziej, choćby dla 120 zł premii. Jeżeli nie będziemy zadowoleni konto po odebraniu premii można przecież w każdej chwili zamknąć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ