Jak zarabiać na okazjach bankowych?

0
983
Zarabiaj na okazjach
Obrazek z www.SeniorLiving.Org

Dlaczego banki dają nam zarobić?

Banki potrzebują naszych pieniędzy aby mogły nimi obracać, inwestować i po prostu zarabiać. Jednakowo w dzisiejszym świecie ciężko obejść się bez konta bankowego, banki potrzebują nas a my potrzebujemy banków. Dzięki konkurencji na rynku bankowości, możemy wybrać bank, który nam się spodoba i spełni nasze oczekiwania. Dlatego banki aby przyciągnąć nowego klienta stosują różnego rodzaju promocje.

Jak i ile możemy zarobić?

Może to być promocyjne oprocentowanie lokaty dla nowych klientów albo pieniężny lub rzeczowy bonus do konta jak w tym przypadku Bonus 50zł za założenie konta i lokaty, w którym wystarczy założyć konto Active lub Prestige oraz lokatę na minimum 200zł z oprocentowaniem 4% do 10 00 zł i 3% do 100 000zł.
Jeżeli zdecydujemy się odnowić lokatę dostaniemy ją z oprocentowaniem aż 5%.

Banki wiedzą, że klienci mają zróżnicowane potrzeby, dlatego każda grupa docelowa może liczyć na dopasowaną ofertę. W ostatnio opisywanej przeze mnie okazji, młodzi i studenci mogli liczyć na w pełni darmowe konto do 28 roku życia, a jeżeli tylko dostawali stypendium naukowe i/lub socjalne mogli liczyć na bonus 50zł(jednorazowy) + 3% stypendium przez 9 miesięcy, razem nawet 320 zł co było bardzo korzystną opcją.

Korzyści z okazji bankowych mogą się różnić w zależności od wybranej oferty. W banku SMART za założenie darmowego konta mogliśmy otrzymać 40zł na pizzaportal. Za założenie lokaty w innym banku możemy dostać 50-150 zł bonusu, za wzięcie kredytu konsole lub telewizor.

Następną ciekawą możliwością na extra pieniądze jest moneyback. Bank oddaje nam ustaloną część wydawanej przez nas kwoty na na zakupy. Zwykle jest to 2-3%, ale czasami można załapać się na promocyjne 5% przez np. 6 miesięcy. Zwykle możemy dostać maksymalnie 50 zł miesięcznie moneybacku. Jeżeli odpowiednio wykorzystamy promocje różnych banków, kwota ta może być znacznie wyższa i w zależności od ilości wydawanych pieniędzy możemy dostać nawet ponad 1000 zł rocznie zwrotu.

Strefa okazji

Każdy bank posiada własną strefę okazji. mOkazje to strefa mBanku w której możemy znaleźć m.in 200zł bonusu za podpisanie nowej umowy z Orange, 10% rabatu na pizzaportal.pl, 3% zwrotu za tankowanie na Statoil.

 

Zacznij zarabiać na ofertach bankowych już dziś!

Jeżeli uważasz, że nie zarabiasz wystarczająco dużo, to korzystając z mojej pomocy możesz zarobić co najmniej kilkaset złotych rocznie więcej. Wystarczy, że zapiszesz się na bezpłatny newsletter, dzięki, któremu nie przegapisz ciekawych ofert.

[FM_form id=”3″]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ