100zł za otwarcie konta w BZ WBK Promocyjna perełka

4
753

BZ WBK Konto Godne Polecenia 4% z Premią 100 zł

Aktualizacja! Bank wydłużył termin składania wniosków do 27.11.2015r. Można jeszcze składać!

aaah aaah2          aaah3

Ewidentnie rozpoczyna się okres dobrych okazji. BZ WBK wraz z Agorą wychodzi nam na przeciw z kampanią promującą Konto Godne polecenia. W skrócie:

 

  • Otrzymujemy całkowicie darmowe konto(do końca czerwca 2017 r.).
  • Otrzymujemy premię 100zł (zwolnioną z podatku).
  • Środki na naszym koncie do kwoty 4000zł rosną 4% w skali roku a powyżej tej kwoty 1% w skali roku(również do końca czerwca 2017 r.).

Spełnienie warunków otrzymania tak premiowanego konta jest śmiesznie proste i dostępne dla każdego. Trzeba się jednak śpieszyć, ponieważ wniosek o założenie konta należy złożyć do 23 listopada.

 

[mks_highlight color=”#e5e5e5″]>>>>>>>>>>>>>>>>Złóż wniosek<<<<<<<<<<<<<<<<[/mks_highlight]

 

Cechy Konta Godnego Polecenia

 

  • 0zł za utrzymanie konta
  • 0zł opłaty za kartę (zwolnienie do 30 Czerwca 2017, normalnie opłata wynosi 7zł)
  • 0zł za wypłatę środków z wszystkich bankomatów w Polsce
  • Darmowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  • Darmowa możliwość sprawdzenia salda w bankomatach

Do wyboru mamy 2 darmowe karty MasterCard® Omni lub MasterCard® PAYBACK Omni. Pierwsza to standardowa debetówka z funkcją płatności zbliżeniowych i bezpłatnym cash-back’iem czyli możliwością wypłaty gotówki przy płaceniu w sklepie za zakupy. Druga karta wzbogacona jest o możliwość zbierania punktów w programie premiowym PayBack(polecam to rozwiązanie)

karta mastercard omni
karta mastercard omni

Jak uzyskać premię?

 

Promocja dostępna jest dla nowych klientów czyli takich którzy nie mieli, lub zamknęli swoje konto przed 31 sierpnia 2015 r.

Aby uzyskać premię należy do 23 Listopada wypełnić formularz na tej stronie. Wystarczy zaznaczyć tylko pierwszą zgodę.
Uwaga! Promocja dostępna tylko przez stronę partnera (Agora), zakładając konto przez zwykłą stronę banku nie bierzemy udziału w promocji i tym samym nie otrzymamy premii!

promocja Konto Godne Polecenia
Wniosek promocja

Następnie dostaniemy wiadomość e-mail z linkiem do serwisu partnera promocji, należy założyć w nim konto.

UWAGA! Musimy w nim zaznaczyć zgody na Przetwarzanie danych w celach marketingowych, otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną(e-mail) oraz podać numer telefonu. Nasz wniosek powinien wyglądać tak:

BZ WBK Konto godne polecenia z premią

Aktywacja konta

Konto możemy aktywować dokonując przelewu symbolicznej złotówki z innego posiadanego przez nas konta lub zamówić kuriera z umową. W pierwszym wypadku dane obydwóch kont muszą być identyczne oraz należy zamieścić we wniosku skan dowodu osobistego, w drugim przypadku, również można zamieścić skan przy składaniu wniosku lub posiadać przy sobie kserokopię dowodu do okazania kurierowi.

Ważny warunek

Następnie gdy konto będzie już aktywne i będziemy mieć kartę, należy dokonać nią płatności na łączną kwotę 100zł do 31 Grudnia. Tak – tylko 100zł – wątpię, żeby ktokolwiek miał problem z wydaniem 100zł akurat w okresie świąt:)  Możemy dokonywać wielu zakupów, ważne, żeby ich łączna wartość wyniosła minimum 100zł. Należy także pamiętać, że bank liczy tylko zaksięgowane transakcje a ten proces trwa 2-3 dni od płatności, nie polecam więc czekać do ostatniego dnia Grudnia.

Otrzymanie premii

Informację o przyznaniu gwarantowanej premii dostaniemy do 31 stycznia 2016r.  Do 14 lutego na dedykowanej stronie trzeba uzupełnić dane: Numer naszego aktywnego wniosku, Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Do dnia 29 lutego otrzymamy naszą premię 100zł. Zgaduję, że im szybciej uzupełnimy powyższe dane tym szybciej będziemy cieszyć się premią.

 

Informacja:

Promocje bankowe

Podsumowanie

 

Ze spokojnym sumieniem stwierdzam iż jest to obecnie najlepsza i najbardziej dostępna dla każdego promocja z banalnie prostymi warunkami do spełnienia. Dostajemy zupełnie darmowe konto przez Półtora roku, do tego premia 100 zł i atrakcyjne oprocentowanie środków – aż 4% do kwoty 4000zł. Darmowa wypłata z wszystkich bankomatów również jest dużym atutem. Sam zdecydowałem takie konto otworzyć, prawdopodobnie nakłonię krewnych do założenia kolejnych rachunków – czyli kolejne premie :).

Pamiętajmy, że gdy konto uznamy na nieużyteczne, możemy z niego w każdej chwili  zrezygnować udając się do najbliższej placówki banku. Zapraszam do zadawania pytań w komentarzach – na wszystkie chętnie odpowiem i z chęcią pomogę rozwiązać wasze problemy 🙂

[mks_highlight color=”#e5e5e5″]>>>>>>>>>>>>>>>>Złóż wniosek<<<<<<<<<<<<<<<<[/mks_highlight]

Aby być na bieżąco z ciekawymi ofertami i promocjami zapraszam Cię do zapisania się do mojego newslettera, gdy tylko pojawi się ciekawa oferta, zostaniesz o niej poinformowany.

[FM_form id=”3″]

4 KOMENTARZE

    • Gdzie jest haczyk? Haczykiem możemy nazwać konieczność wydania 100zł do końca grudnia. Zgoda na marketing? – I tak prawie zawsze wyrażamy zgodę na to nie dostając nic w zamian a tutaj dostajemy aż 100zł 🙂 Jeżeli nie lubisz telemarketerów to polecam podanie numeru telefonu, którego używasz rzadziej, jednak musisz podać działający numer telefonu aby choćby sfinalizować proces zakładania konta, ale także do haseł jednorazowych. Najlepiej jednak po prostu odpowiedzieć do słuchawki „nie dziękuję, nie jestem zainteresowany” i to załatwia sprawę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ