100 zł za otwarcie konta w BZ WBK, Money mania powraca!

6
1108

Rusza 3 edycja promocji w Banku Zachodnim w której możemy w bardzo prosty sposób zgarnąć 100 zł za otwarcie darmowego konta Godnego Polecenia.

W listopadzie trwała pierwsza edycja promocji, którą opisałem tutaj. Następnie w grudniu miała miejsce druga edycja promocji, o której opowiedziałem na moim vlogu. Obecnie jest to trzecia edycja promocji i nie wydaje mi się abyśmy szybko mogli liczyć na kolejną. Moim zdaniem Ostatnia szansa na łatwe 100zł w BZ WBK.

————————Kliknij aby złożyć wniosek———————–

Krótko o koncie:

Warunki obowiązują do 30.06.2017 rok

 • Oprocentowanie
  1. Środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku,
  2. Środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.
 • Zwolnienia z z opłat
  1. Prowadzenie konta – 0zł
  2. Opłata miesięczna za korzystanie z karty – 0zł
  3. Wypłata ze wszystkich bankomatów – 0zł
  4. Sprawdzanie dostępnych środków w bankomacie – 0zł
  5. Zlecenia stałe, polecenia zapłaty, przelewy, wyciągi, smsKody – 0zł

Konto pozostaje darmowe do 30.06.2017 roku. Z promocyjnym oprocentowaniem stanowi dobrą alternatywę dla lokat i kont oszczędnościowych gdyż nie znajdziemy oferty wymienionych produktów na 1.5 roku z oprocentowaniem 4%.

——————–Zacznij zarabiać na promocjach bankowych——————-
——————–dołącz do grupy Lokatorzy WiP i zarabiaj z innymi———————

Przyjrzyjmy się bliżej zasadom promocji.
 • Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. Możemy skorzystać także z promocji, jeżeli zamknęliśmy swoje konto w BZ WBK przed 15 sierpnia 2015 roku – wówczas bank potraktuje nas jak nowych klientów. Okres karencji wynosi zatem tylko 6 miesięcy – duży plus
 • W terminie od 19 stycznia 2016 roku do 16 lutego 2016 roku złożyć wniosek online o otwarcie konta wraz z kartą debetową
 • Do dnia 15 marca 2016 roku(włącznie) zawrzeć umowę(o tym poniżej), oraz wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta.
 • 11 kwietnia zostaniemy poinformowani o przyznaniu nam premii gwarantowanej i do 20 kwietnia jesteśmy zobowiązani podać numer naszego założonego konta.
 • Premia zostanie przekazana do 30 kwietnia.

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jak założyć konto?

————————Kliknij aby złożyć wniosek———————–

Możliwości są dwie. Możemy zawrzeć umowę za pomocą przelewu 1zł z innego banku – uwaga – wszystkie dane muszą się zgadzać z danymi z innego banku co do cyferki, inaczej bank najprawdopodobniej odrzuci wniosek! Dodatkowo należy zamieścić skan dowodu osobistego z dwóch stron. Uwaga! przelew weryfikacyjny musi zostać wykonany od razu po wypełnieniu wniosku, zostaniemy przekierowani na stronę banku!

Jeżeli wybierzemy opcję drugą musimy przygotować wydrukowany skan dowodu, albo zamieścić jego skan w wniosku

Teraz pokażę jak krok po kroku złożyć wniosek o konto i spełnić warunki otrzymania premii.

Krok po kroku aby otrzymać premię:
 1. Wypełnić pierwszy wniosek klikając w ten link podając Imię i Nazwisko oraz adres e-mail.
 2. Na podany przez nas adres e-mail dostaniemy link do drugiego wniosku o konto.
  • W podanym wniosku potwierdzamy wszystkie zgody na marketing. Jest to konieczne do otrzymania premii.(jak na obrazku)BZ WBK Konto godne polecenia z premią
  • Wybieramy kartę debetową
  • Jeżeli chcemy otworzyć konto za pomocą przelewu z innego banku, musimy zamieścić skan dowodu osobistego. Przelew weryfikacyjny musi zostać wykonany od razu po wypełnieniu wniosku!
  • Jeżeli wybieramy dostarczenie umowy przez kuriera, jeżeli nie chcemy nie musimy tego robić, ale w dniu wizyty kuriera musimy posiadać kserokopię.
 3. Jeżeli założyliśmy konto za pomocą przelewu w ciągu kilku dni dostaniemy sms’em informację o – jeżeli wniosek został poprawnie wypełniony – pomyślnej aktywacji konta. Przy wizycie kuriera proces wydłuża się o kilka dni. Ostatecznie na zawarcie umowy mamy czas do 15 marca(włącznie)
 4. Również do 15 marca należy wykonać 5 transakcji kartą. Wliczają się płatności wykonane w internecie i tradycyjnych punktach sprzedaży. Nie ma podanej minimalnej kwoty, więc nikt nie powinien mieć problemów ze spełnieniem tego warunku. Nie liczą się przelewy ani wypłaty z bankomatów
  • Bank podaje, że liczą się także płatności dokonane aplikacją blik, lecz na razie niewiele osób i punktów sprzedaży z tego korzysta, dlatego poleciłem zamówienie zwykłej karty.
 5. Jeżeli spełnimy wszystkie warunki promocji dostaniemy potwierdzenie 11 kwietnia na nasz adres e-mail o przyznanej premii z linkiem do strony na której musimy uzupełnić nasz numer konta na który zostanie przesłana premia.
 6. do 30 kwietnia otrzymamy premię.

 

Promocje bankowe

Podsumowanie

 

Kiedy myślałem już, że to koniec promocji z Kontem Godnym Polecenia pojawiła się trzecia edycja tej promocji. Skorzystałem z pierwszej edycji i do końca lutego oczekuję na wypłatę premii. Tym razem zasady nieco się zmieniły bo w dwóch poprzednich trzeba było łącznie wydać kartą 100 zł co teraz zostało zamienione na 5 transakcji.

Uwielbiam takie promocji bo przy niewielkim wysiłku i bardzo prostych i jasnych warunkach można podreperować sobie budżet. Dodatkowo, jeżeli ktoś szukał dobrej okazji na ulokowanie paru złotych to 4% do 30.06.2017 roku powinno go zainteresować.

Oczywiście możemy bez konsekwencji zamknąć nasze konto gdy uznamy, że już go nie potrzebujemy lub gdy bank podniesie opłaty. Jednak nie opłaci się tego robić przed wypłatą premii 🙂

Ważne terminy:

Moneymania BZ WBK

 

Na koniec zapraszam do polubienia mojego fanpage na facebooku i do dołączenia do grupy Lokatorzy WiP, w której zarabiamy razem – już niedługo pojawią się konkursy z cennymi nagrodami – jeżeli oczywiście dotrzymacie mi towarzystwa 🙂

6 KOMENTARZE

 1. Właśnie zablokowano możliwość uzupełnienia danych „do 31.03.2016” w ramach drugiej edycji, a tym samym uniemożliwiono otrzymanie bonusu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ