Nawet 650 zł za założenie eKonta w promocji „Lepiej z Ekontem”

0
470

Ruszyła II edycja promocji mBanku „Lepiej z eKontem” w której do zyskania jest atrakcyjna premia 650 zł w postaci moneybacku. Oprócz premii otrzymujemy gwarancje niezmienności opłat i zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę – na 2 lata!

Kto może wziąć udział w promocji?

Każdy nowy klient banku, dawni klienci również mogą wziąć w niej udział, ale tylko w przypadku nieposiadania aktywnego rachunku osobistego/wspólnego po 01.01.2016 w mBanku jak i w ówczesnym Multibanku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji wystarczy na stronie banku wypełnić wniosek o indywidualne eKonto standard wraz z kartą debetową i co istotne zaakceptować wszystkie oświadczenia związane z promocją. Konta wspólne są wykluczone z promocji.

650 zł nagrody w postaci 4% moneybacku

Bank za zakupy dokonane kartą(w tym androd pay) lub Blikiem będzie wynagradzał nas aż 4% zwrotem. Promocja podzielona została na 5 miesięcy, w każdym z miesięcy możemy odzyskać aż 130 zł. W prawdzie kwota, którą musimy wydać każdego miesiąca, aby w pełni wykorzystać promocje może dla wielu wydać się wysoka – 3250 zł, ale należy pamiętać, że wystarczy wydać 1000 zł aby odzyskać 40 zł każdego miesiąca co daje równoważność zysku wypracowanego na 2% lokacie z kapitałem 30 000 zł. Polecam przestawić się na płacenie kartą / mobilnie gdzie to tylko możliwe a pieniądze same będą spływać 🙂

Warunki

Aby otrzymywać moneyback bank stawia kilka prostych warunków: zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku, dokonanie transakcji kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł miesięcznie oraz zapewnienie jednorazowego wpływu w kwocie min. 1000 zł (wystarczy, że przelejemy środki z naszego konta w innym banku).

Kiedy otrzymam premie?

Premia naliczana będzie za kolejny miesiąc po miesiącu w którym podpisana została umowa. Podpisując umowę w sierpniu moneyback naliczać się będzie we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu i styczniu. Premia za każdy miesiąc zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Darmowe konto i gwarancja niezmienności opłat.

Bank gwarantuje nam bezpłatne prowadzenie eKonta Standard oraz bezpłatną kartę do konta. Wypłaty z bankomatów Euronet, Planet Cash lub BZ WBK są również bezpłatne, ale wypłacana kwota musi wynosić min. 100 zł, przy mniejszych wypłatach zostanie naliczona prowizja – 1,3 zł. Dodatkowo wypłata z bankomatu innej sieci/banku spowoduje pobranie aż 7 zł opłaty. Pozostałe ważne funkcjonalności konta jak zlecenia stałe lub kody sms również są bezpłatne. Więcej szczegółów znajdziesz w tabeli opłat i prowizji.

Po upłynięciu 24 miesięcy od podpisania umowy, aby uniknąć opłaty za kartę należy dokonać nią 5 płatności.

Hej! Nie zapomnij włączyć powiadomień!

U nas nigdy nie brakuje świetnych promocji, szkoda, żeby ominęła cię okazja taka jak ta. Wystarczy, że klikniesz dzwoneczek w prawym dolnym rogu strony lub naciśniesz go na swoim telefonie. Dzięki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ