Do 400 zł premii za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

3
1374
Konto Optymalne z premią 400 zł

Otwierając Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas możemy liczyć na premię 100 zł w gotówce oraz 300 zł w zwrotach za zakupy! Łatwa i przyjemna promocja również dla byłych klientów.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji obowiązuje krótki okres karencji wynoszący zaledwie 6 miesięcy, zatem również dawni klienci, którzy całkiem niedawno zamknęli konto mogą ponownie je założyć i cieszyć się premią. Jeżeli posiadamy konto w BGŻOptima również możemy skorzystać z promocji!

Jak uzyskać premię ?

Najpierw musimy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji(należy zaakceptować wszystkie zgody), skąd później zostaniemy pokierowani na stronie banku w celu złożenia wniosku.

Czas na rejestracje w promocji mamy do 31.08. a do 15.09.2017 musi zostać podpisana umowa o Konto Optymalne(wizyta kuriera).

Liczba kont promocyjnych to tylko 1000 sztuk, więc sugerowałbym się pośpieszyć z rejestracją, takie promocje lubią szybko się kończyć.

Premia 100 zł warunki

Gdy podpiszemy już umowę, powinniśmy zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł we wrześniu oraz w październiku(wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy z konta własnego w tym samym banku). Najlepszym sposobem jest przelanie środków z naszego konta w innym banku. Drugim warunkiem jest dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł w każdym z powyższych miesięcy, uznawane płatności są w punktach handlowo-usługowych – istnieje ryzyko, że płatności w internecie mogą zostać niezaliczone.

Jeżeli spełnimy powyższe warunki, to do 15.11 zostaniemy mejlowo powiadomieni o przyznaniu premii oraz poproszeni o podanie danych do przelewu (oczywiście musimy mieć aktywne konto i kartę), na co mamy czas do 27.11. premia zostanie przekazana na konto do 30.11.2017.

Moneyback 300 zł

Oprócz premii w postaci gotówki bank w nagrodę za używanie karty będzie wypłacał nam co miesiąc przez równy rok premię w postaci 2% zwrotu z zakupów, maksymalnie 25 zł każdego miesiąca. Wystarczy wydać miesięcznie 1250 zł kartą, aby zyskać całą możliwą premię.

300 zł moneybacku to równowartość odsetek zarobionych na rocznej lokacie 2% z kapitałem ~18500 zł

Moneyback nie naliczy się za opłacanie rachunków itp.:

„Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 określający płatność rachunków”

W praktyce większość naszych wydatków w sklepach, stacjach benzynowych, kinach aptekach itd. wlicza się do promocji ?

Darmowe konto z kartą

Konto Optymalne jest w pełni darmowe, dotyczy to również karty debetowej. Wypłaty z Bankomatów Planet Cash oraz własnych banku są również darmowe, za wypłatę z pozostałych zapłacimy 5 zł.

Dokumenty:

Hej! Nie zapomnij włączyć powiadomień!

U nas nigdy nie brakuje świetnych promocji, szkoda, żeby ominęła cię okazja taka jak ta. Wystarczy, że klikniesz dzwoneczek w prawym dolnym rogu strony lub naciśniesz go na swoim telefonie. Dzięki!

3 KOMENTARZE

 1. Miałam konto jeszcze w zeszłym roku, ale w końcu zamknęłam bo nie używałam. Teraz widzę, że znowu się opłaca je założyć. Dziękuje za informację i pozdrawiam cieplutko 🙂

  • Świat się nie kończy na jednym banku 🙂 Wystarczy sprawdzić zakładkę „Aktualne Promocje” Najlepszą ofertę moneybacku ma teraz Mbank bo aż 4% niezależnie czy płacimy kartą czy Blikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ