150 zł za założenie Konta 360 w Millenium Banku +200 zł w programie poleceń.

0
744

Ruszyła nowa promocja banku Millenium, w której do zgarnięcia mamy 100 zł w postaci bonu do sieci Rossmann oraz 50 zł w gotówce. Dodatkowo mamy szanse zdobyć do 200 zł w programie poleceń.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest głównie do nowych klientów, ale z promocji mogą skorzystać także byli klienci, o czym mówi fragment regulaminu:

nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid;

Prostymi słowami: Nie możemy skorzystać z promocji, jeżeli mieliśmy do czynienia z jakimkolwiek produktem banku po 01.04.2015. Regulamin wyklucza także osoby, które niedawno złożyły wniosek bezpośrednio na stronie banku (konto poza tą promocją), ale nie podpisały jeszcze umowy.

Jak zgarnąć premię?

Na potrzeby promocji została stworzona dedykowana strona, na której w pierwszej kolejności musimy się zarejestrować akceptując przynajmniej pierwszą zgodę.

Następnie zostaniemy pokierowani na stronę banku, na której wypełniamy wniosek o konto 360/ 360 Student wraz z kartą debetową (konieczny warunek). Ważne, aby zaznaczyć zgody marketingowe oraz zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej (Organizator promocji potrzebuje tej zgody do przekazania bankowi informacji o tym komu przekazać premię).

Czas na złożenie wniosku mamy do 31.08. Możemy wybrać czy umowę podpiszemy w siedzibie banku czy przy wizycie kuriera. Na podpisanie umowy mamy czas do 04.09.2017.

Warunki otrzymania 150 zł premii:

Warunki otrzymania premii nie są wyśrubowane a niemal banalne do spełnienia 🙂

  • Zapewnić wpływ na konto na min. 1000 zł (wystarczy przelew z naszego konta w innym banku). Z tego warunku zwolnione jest konto Student (hura!)
  • Wykonanie dowolnej płatności kartą lub Blikiem

Powyższe warunki należy spełnić dwukrotnie: we wrześniu i październiku.

Kiedy spełnimy warunki, pozostanie nam czekać na premię, którą otrzymamy do dnia 15.12.2017. Wcześniej (do 20.11) otrzymamy wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych do odbioru premii, na co czas będziemy mieli do końca listopada. Lepiej tego nie przegapić! Premia 50 zł zostanie przekazana na nasze aktywne konto 360, a karta podarunkowa do wykorzystania w drogeriach Rossmann zostanie wysłana listownie.

Do 200 zł za polecanie konta znajomym

Do zgarnięcia jest jeszcze nagroda za polecanie promocji konta 360 z premią. Maksymalnie możemy polecić 4 konta, a za każde dostaniemy 50 zł. Po założeniu konta będziemy mogli wygenerować kod polecający. Dodatkowa premia zostanie naliczona gdy znajomy spełni warunki promocji.

Oferta oszczędnościowa

Bank cyklicznie organizuję ofertę dla nowych środków na koncie oszczędnościowym na aż 2,5% do 100 000 zł. Wystarczy odpowiednio wcześnie wycofać środki, aby później wróciły na odpowiedni procent :). Obecnie do 26.08 można załapać się na tą promocję.

Dodatkowo dla użytkowników aplikacji mobilnej dostępna jest lokata mobilna również na 2,5%.

Ile kosztuje Konto 360?

Konto 360 może być zupełnie darmowe gdy spełnimy proste warunki tj. miesięczny wpływ w wysokości 1000 zł i jedna płatność kartą/Blikiem. Spełniając te warunki, gwarantujemy sobie również bezpłatne wypłaty z bankomatów. Warto tego dopilnować gdyż w przeciwnym wypadku za konto zapłacimy 8 zł, za kartę 7 zł i za wypłatę z bankomatu 5zł. Na Koncie Student (do 26 roku życia) wystarczy 1 transakcja kartą w miesiącu aby pozbyć się opłat.

Konto 360 to jedno z najlepszych dostępnych w tej chwili kont. Świetny system bankowości elektronicznej wraz z aplikacją. Do tego całodobowo dostępny czat dla klientów, szczególnie wygodny, gdy trzeba czegoś szybko się dowiedzieć.

Hej! Nie zapomnij włączyć powiadomień!

U nas nigdy nie brakuje świetnych promocji, szkoda, żeby ominęła cię okazja taka jak ta. Wystarczy, że klikniesz dzwoneczek w prawym dolnym rogu strony lub naciśniesz go na swoim telefonie. Dzięki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ