120 zł za założenie Konta Active w Eurobanku + 720 zł moneybacku

0
521

Do końca sierpnia możemy zgarnąć 120 zł premii za otwarcie Konta Active w eurobanku. Dodatkowo w programie „Rodzina i przyjaciele” możemy zgarnąć do 720 zł zwrotu za wydatki na podróże, sport i rozrywkę. + mobilna lokata 3,5%

Kto może skorzystać z promocji?

Oprócz nowych klientów do promocji może przystąpić osoba, która nie posiadała konta indywidualnego lub wspólnego dla osób fizycznych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 

Jak otrzymać 120 zł premii?

Pierwszym krokiem do uzyskania premii jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do końca sierpnia. Następnie zostaniemy przekierowani do strony banku, gdzie należy wypełnić wniosek o konto z kartą debetową.

Premia została podzielona na 6 miesięcznych rat po 20 zł, aby ją otrzymywać, należy spełnić proste warunki aktywności każdego miesiąca tj. dokonać przynajmniej 3 transakcji kartą na łączną kwotę min. 50 zł. 

Na spełnienie powyższego warunku mamy 2 miesiące od złożenia wniosku. Co znaczy, że pierwszą składową premii możemy otrzymać za wrzesień lub październik. Premia zostanie naliczona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniono warunek aktywności.

Jeżeli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, to przepadnie nam jedna część premii, ale w kolejnym miesiącu znowu może być naliczona 🙂

720 zł moneybacku w programie „Rodzina i przyjaciele”

Oprócz premii bank oferuje aż 5% zwrotu za płatności kartą, maksymalnie 60 zł miesięcznie, czyli 720 zł rocznie. Na promocji skorzystają „Aktywni”, bowiem zwrot naliczany jest za transakcje związane z podróżami, sportem, rekreacją i rozrywką. Dla zainteresowanych regulamin można znaleźć tutaj.

Lokata 3,5% LOG-LOG

Jeżeli zalogujemy się w aplikacji mobilnej banku, to mamy 7 dni na założenie 1 miesięcznej lokaty w przedziale 200 – 10 000 zł

Ile kosztuje utrzymanie konta?

Przez pierwsze 12 miesięcy jesteśmy bezwarunkowo zwolnieni z opłat za utrzymanie konta i karty. W sam raz na uzyskanie maksymalnej premii 840 zł. Jeżeli zdecydujemy się nie rozstawać z Eurobankiem, po spełnieniu kilku warunków konto pozostanie darmowe:

Aby nie płacić za prowadzenie konta, wymagany jest wpływ 1500 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł. Miesięczna opłata za kartę wyniesie  6,9 zł, ale zostanie zniesiona gdy wydamy nią min. 400 zł

Bankomaty na terenie Polski są darmowe 🙂

Hej! Nie zapomnij włączyć powiadomień!

U nas nigdy nie brakuje świetnych promocji, szkoda, żeby ominęła cię okazja taka jak ta. Wystarczy, że klikniesz dzwoneczek w prawym dolnym rogu strony lub naciśniesz go na swoim telefonie. Dzięki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ