100 zł premii za założenie Konta Internetowego w Alior Banku!

0
524
Konto Internetowe alior 100 zł na zakupy

Świetna informacja dla łowców okazji. W najnowszej promocji Alior Banku do zyskania 100 zł w postaci bonu Sodexo do wykorzystania w wielu sklepach (m.in w Biedronce). Również dla byłych klientów!

Promocja dla nowych i byłych klientów

Bardzo dobrą informacją jest krótki okres karencji dla tej promocji. Jeżeli nie byliśmy klientami banku po 01.01.2017(nie dotyczy Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego) to możemy odebrać premię.

Posiadanie konta w T-mobile nie wyklucza nas z promocji!

Jak zgarnąć premię?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Internetowe z kartą debetową, na co mamy czas do 25 sierpnia 2017. Konto można otworzyć wykonując przelew weryfikacyjny lub podpisując umowę podczas wizyty kuriera. 

Aby zakwalifikować się do odebrania premii należy w 2 miesiącach następujących po podpisaniu umowy wykonać płatności kartą na kwotę 500 zł – łącznie 1000 zł. Zatem we wrześniu i październiku należy dopilnować spełnienia tych warunków.

Kartą można płacić zarówno w stacjonarnych punktach, jak i internecie, jednak część transakcji jest wykluczona z promocji:

„Do Transakcji bezgotówkowej nie są wliczane Transakcje w punktach posiadających MCC(Merchant Category Code) równy:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna(country code inny niż Polska);
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe;
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 9406, określający Totalizator Sportowy,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.”

W praktyce większość naszych wydatków w sklepach, stacjach benzynowych, kinach aptekach itd. wlicza się do promocji 🙂

Kiedy otrzymam premię?

Nagrodę w postaci bonu Sodexo otrzymamy pocztą do dnia 30.11.2017.  

Darmowe konto z kartą

Prowadzenie Konta Internetowego jest bezwarunkowo bezpłatne, karta również pozostaje bezpłatna, gdy miesięcznie dokonamy nią płatności na min. 300 zł. Po otrzymaniu nagrody kartę do konta można zamknąć w bankowości internetowej.

Wypłaty z bankomatów Planet Cash i Alior Bank są darmowe, za skorzystanie z innego bankomatu zapłacimy 5 zł. Zlecenia stałe, polecenia zapłaty, komunikaty sms dla autoryzacji zleceń również są darmowe.

Hej! Nie zapomnij włączyć powiadomień!

U nas nigdy nie brakuje świetnych promocji, szkoda, żeby ominęła cię okazja taka jak ta. Wystarczy, że klikniesz dzwoneczek w prawym dolnym rogu strony lub naciśniesz go na swoim telefonie. Dzięki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ