Zgarnij nawet 600zł od Mbanku za nową umowę lub przedłużenie obecnej w Orange

0
868
Mbank w współpracy z Orange przygotował wakacyjną promocje dla nowych i obecnych klientów Orange. Do zgarnięcia jest 150zł za podpisanie nowej umowy, 100zł za przedłużenie umowy z neostradą i 50zł za przedłużenie umowy abonamentu komórkowego. Łącznie nawet 600zł

Aby skorzystać z promocji wymagane jest:

 • konto w Mbanku wraz z aktywną kartą płatniczą – konto nie musi być nasze bo liczy się wejście z linka, możemy więc poprosić kogoś bliskiego aby umożliwił nam skorzystanie z promocji.
 • Aktywowane mOkazje – aktywacja zajmuje kilka minut, a usługa jest zupełnie darmowa

Jak skorzystać z promocji?

 1. Logujemy się na nasze konto w Mbanku, przechodzimy do ustawień(jeżeli mamy aktywowane mOkazje, możemy przejść do punktu 2)Tekst alternatywnyWybieramy „Zgody”

  Tekst alternatywnyNastępnie wyrażamy zgodę na mOkazję i potwierdzamy hasłem jednorazowym z sms’a.
  Ja wyraziłem już zgodę, dlatego u mnie pole jest koloru tła.Tekst alternatywny
 2. Kiedy mamy już aktywowane mOkazje, wracamy do głównego pulpitu i wchodzimy w Pasaż—->mOkazjeTekst alternatywnyWybieramy teraz interesującą nas ofertę, dostępne są 3
 • 150zł za nową umowę z abonamentem telefonicznym
 • 50zł za przedłużenie umowy z abonamentem telefonicznym
 • 100zł za nową umowę o neostrade lub przedłużenie obecnej

Z każdej oferty można skorzystać 2 razy
Oferta ważna jest w okresie 03-31.08.2015 zatem do końca sierpnia

Ile możemy łącznie na tym zarobić?

Teoretycznie, gdybyśmy z każdej oferty skorzystali 2 razy zarobilibyśmy łącznie 600zł.

Orange Open

Należy także pamiętać, że posiadając już 2 usługi w orange nalicza nam się miesięczny rabat Orange Open w wysokości 10zł miesięcznie, przy 3 usługach jest to już 20zł miesięcznie itd. aż do 8 i więcej usług i aż 65zł miesięcznie rabatu.
Posiadam 4 usługi w orange i mój rabat to 25zł.

Warto pamiętać:
 • Rabat Orange Open – wymaga chociaż jednej usługi mobilnej i stacjonarnej
 • Umowę możemy przedłużyć 5 miesięcy przed jej końcem. Umowę o neostrade możemy przedłużyć nawet wcześniej, ale zwykle jest to nieopłacalne. Warto pamiętać o tym aby przedłużać regularnie umowę (jeżeli obecnie świadczone usługi nas satysfakcjonują), Niemal zawsze usługodawca wynagradza nam naszą lojalność w postaci jakiś gratisów, ale jeżeli zapomnimy o zatroszczeniu się o nasze sprawy, może okazać się, że nasza umowa przeszła na czas nieokreślony i płacimy więcej za gorsze usługi na starych zasadach.
 • Jeżeli podpisujemy umowę poprzez kuriera, możemy do 10 dni z niej zrezygnować. Najlepiej wtedy udać się do najbliższego punktu orange i zwrócić cały sprzęt, jeżeli taki dostaliśmy.

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł i/lub zainteresowała oferta i chciałbyś słyszeć więcej o podobnych okazjach, zapisz się do newslettera, który znajduje się po prawej stronie(gwarantuje zero spamu, otrzymasz 1-2 wiadomości tygodniowo tylko z najważniejszymi informacjami). Możesz także polubić mój blog na facebooku

Zapraszam do dyskusji. Bardzo ciekawi mnie z jakich usług i promocji korzystacie:)

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ