Konto Godne Polecenia 4% z premią 120 zł + 20 zł bonusu!

0
952

Kolejny raz można łatwo zdobyć premię w promocji Banku Zachodniego, tym razem aż 120 zł! 4% na koncie i 20 zł bonusu za płatność Blikiem!

Krótko o promocji:

120 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dedykowana jest dla nowych klientów, ale jeżeli zamknęliśmy nasze konto w BZ WBK przed 15 sierpnia 2015r. zostaniemy potraktowani jako nowi klienci i możemy otrzymać premię. Fragment regulaminu:

Klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia konta w ramach Akcji.

Wniosek o konto można złożyć do 20 kwietnia. Spełnić warunki promocji(opisane poniżej) do 30 czerwca. Do 31 lipca uzupełnić dane do przelewu premii. do 24 sierpnia premia 120 zł zostanie wypłacona.

———ZAŁÓŻ KONTO———

Krótko o koncie:

Warunki obowiązują do 30.06.2017 rok

 • Oprocentowanie
  1. Środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku,
  2. Środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.
 • Zwolnienia z z opłat
  1. Prowadzenie konta – 0zł
  2. Opłata miesięczna za korzystanie z karty – 0zł
  3. Wypłata ze wszystkich bankomatów – 0zł
  4. Sprawdzanie dostępnych środków w bankomacie – 0zł
  5. Zlecenia stałe, polecenia zapłaty, przelewy, wyciągi, smsKody – 0zł

Otrzymujemy w pełni darmowe konto z dobrym oprocentowaniem (4%) aż do końca czerwca 2017r. Stanowi to świetną alternatywę dla lokat, szczególnie tych z promocyjnym oprocentowaniem. Zdecydowanie polecam jeżeli ktoś nie dysponuje dużą kwotą a chciałby żeby jego pieniądze rosły na dobrym procencie i jednocześnie nie chce ponosić kosztów obsługi konta.

Warunki otrzymania premii:

Tym razem premia za otwarcie konta jest wyższa niż w ostatnich promocjach BZ WBK – jest to 120 zł, a w poprzedniej edycji było to 100 zł. Warunki się nieco zmieniły, a właściwie doszedł jeden.

 • Zaznaczyć zgody marketingowe we wniosku o konto (można z nich zrezygnować zaraz po otrzymaniu premii).
 • W kwietniu, maju i czerwcu należy zapewnić wpływ na konto na kwotę nie mniejszą niż 800 zł każdego miesiąca, uwaga: chodzi tutaj o jednorazowe transakcje na kwotę min. 800 zł a nie ich sumę. Liczy się data zaksięgowania środków, sugeruje nie wysyłać pieniędzy w ostatnich dniach miesiąca.

Przelewy nie mogą wychodzić z naszego innego rachunku w BZ WBK, ale z innego banku już owszem. Następnego dnia po zaksięgowaniu tej kwoty, można z powrotem odesłać pieniądze 🙂

Regulamin promocji

Jak założyć konto?

Najpierw należy zarejestrować się w aplikacji promocyjnej przez ten link:  Załóż Konto Godne Polecenia
Wystarczy, że podamy adres e-mail i zaznaczymy pierwszą zgodę:

Konto Godne Polecenia z premią 120 zł

Na podany adres -mail otrzymamy link do wniosku w którym należy zaznaczyć zgody na kontakt w celach marketingowych(można zrezygnować po wypłacie premii) oraz na zwolnienie z tajemnicy bankowej w zakresie promocji .

BZ WBK Konto godne polecenia z premią

Konto możemy aktywować na 2 sposoby:
 1. Przelew weryfikacyjny 1 zł (kwota zostanie nam zwrócona po decyzji banku). Musi zostać dokonany z innego naszego rachunku, nie może być to konto cioci, wujka czy rodziców.
 2. Przez kuriera – należy zaopatrzyć się w wydrukowaną kserokopię dowodu osobistego do okazania kurierowi lub załączyć skan we wniosku online.
20 zł bonus za Blik

Trwa aktualnie dodatkowa promocja z której mogą skorzystać obecni i nowi klienci w której aby otrzymać 20 zł bonusu należy dokonać 3 transakcje blikiem na łączną kwotę min. 30 zł do 17 kwietnia. Pula nagród jest ograniczona do 2500 premii, które zostaną wypłacone do 15 maja. Więcej o promocji.

Podsumowanie

Konto Godne Polecenia pozostaje moim faworytem wśród obecnie dostępnych kont. Konto jest zwolnione z opłat do 30.06.2017r. Oprocentowanie również utrzymuje się tak długo. Do tego otrzymujemy premię aż 120 zł a warunki jej otrzymania są bardzo proste. Przy obecnych stopach procentowych Konto w BZ WBK wygrywa z większością promocyjnych lokat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ