Rusza Money Mania 4! 100 zł do zgarnięcia z Millenium Bankiem

2
3854
Bank Millenium konto 360 z premią

Rozpoczyna się kolejna edycja promocji Money Mania tym razem do zgarnięcia 100 zł za otwarcie konta 360 lub 360 Student.

Krótko o promocji:

Promocja dedykowana jest dla nowych klientów, ale uwaga, mogą z niej skorzystać osoby, które zamknęły swoje konto/a przed 01.04.2016r.

———-ZŁÓŻ WNIOSEK————

Wniosek o konto można złożyć do 31.03.2016r.  Do 10.04.2016r. konto musi zostać aktywowane. Warunki promocji(opisane poniżej) należy spełnić do 31.05.2016r. Do 20.04 należy uzupełnić numer konta w aplikacji Money Manii – sugeruje zapisać sobie dane logowania, które uzyskamy składając pierwszy raz wniosek. Do 31.07 otrzymamy na konto naszą premię.

ramy czasowe money mania 4

*Premia bankowa nie podlega opodatkowaniu od osób fizycznych, więc 100 zł które otrzymamy jest kwotą netto.

Warunki promocji:

Podstawowym warunkiem jest oczywiście otwarcie rachunku w Banku Millenium a dokładnie Konta 360. Dla osób do 26 roku życia dedykowane jest konto 360 Student, a dla starszych po prostu Konto 360. Do konta należy zamówić kartę debetową. 

Wniosek można złożyć tylko online przez aplikacje promocyjną.

Najpierw rejestrujemy się w aplikacji promocyjnej. Następnie z otrzymanego na e-mail linka składamy wniosek o konto. Koniecznie musimy zaznaczyć zgody marketingowe(z których po wypłacie premii można się odwołać).

Aktywować konto możemy poprzez przelew weryfikacyjny lub kuriera. Do 10.04 musimy posiadać aktywne konto, więc szczególnie w przypadku kuriera nie polecam zwlekać z złożeniem wniosku do ostatniej chwili.

Najważniejszym warunkiem jest wykonanie 5 transakcji kartą w kwietniu oraz w maju na łączną kwotę 360 zł każdego miesiąca. Liczą się transakcje dokonywane w stacjonarnych sklepach, ale także te dokonywane w internecie wykluczając oczywiście zwykłe przelewy czy wypłaty z bankomatów.

Wydanie 360 zł miesięcznie nie powinno stanowić większego problemu, wystarczy pamiętać gdy robimy zakupy w dyskoncie aby płacić kartą z logiem Millenium Banku 🙂

O koncie:

Konto 360 jest darmowe, ale wymagane jest spełnienie poniższych warunków aby darmowe pozostało. Dla konta 360 Student prezentują się one tak:

 • Opłata za konto – 0 zł bezwarunkowo.
 • Opłata za kartę  – 0 zł gdy dokonamy przynajmniej jednej transakcji kartą w miesiącu. Inaczej 4 zł.

Jeżeli nie planujemy aktywnie korzystać z konta to po otrzymaniu premii sugeruje zablokować kartę, aby przypadkiem nie została na pobrana opłata.

Konto 360 zwykłe już nie jest tak uprzywilejowane ponieważ wymagane jest:

 • Opłata za konto i kartę – 0 zł jeżeli zapewnimy 1000 zł wpływu na konto miesięcznie i wykonamy jedną transakcję kartą. Inaczej 8 zł.
Inne darmowe usługi:
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na całym świecie (tak Polska też się wlicza :).
 • 0 zł za zlecenia stałe, polecenia zapłaty, sms kody.
 • 0 zł za wpłaty gotówkowe w oddziałach banku i za korzystanie z wpłatomatów.
Ważne informacje

Wraz z kartą możemy otrzymać pakiet bezpieczna karta(1 miesiąc 0 zł, później 3,99 zł). Polecam od razu z niego zrezygnować np. przez infolinię aby nie ponosić dodatkowych kosztów.
Otrzymujemy również „Pakiet Bardzo Pomocny” otrzymujemy za darmo na 12 miesięcy, później 4,99 zł. W ramach pakietu możemy skorzystać do 7 interwencji fachowców w ciągu roku. Po upływie 12 miesięcy polecam zrezygnowanie z pakietu aby nie generował niepotrzebnych kosztów.

O czym pamiętać?
 • Pilnować terminów promocji!
 • Wyrazić zgody na marketing(po wypłacie premii można zrezygnować),
 • aby wydać kartą 360 zł w kwietniu i maju i wykonać nią co najmniej 5 płatności,
 • Pilnować warunków bezpłatności konta.

Na facebooku przypominam o ważnych terminach, więc polecam mnie polubić 🙂

———-ZŁÓŻ WNIOSEK———–

Mam nadzieję, że obecna Money Mania będzie dla was jeszcze większym żniwem niż ostatnio 🙂

2 KOMENTARZE

 1. Hej 🙂 Dopiero co odnalazłam tą stronę i myślę nad skorzystaniem z chociaż jednej promocji tutaj opisanej. Z której promocji najlepiej skorzystać, gdy chce jak najszybciej otrzymać jak najwyższą premię?

  • Najwięcej można zarobić na Ikoncie BGŻ BNP Paribas bo aż 130 zł, a także na wypłatę premii można załapać się wcześniej, jednak trzeba wydać kartą 500 zł każdego z dwóch miesięcy. W opisanej Money Manii można zgarnąć 100 zł, trzeba wydać jednak trochę mniej bo 360 zł ale również każdego z dwóch miesięcy. Promocje można oczywiście połączyć o ile damy rady spełnić wszystkie warunki 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ