Lokata Bezkarna 3.2% i 50 zł premii w BGŻ OPTIMA!

0
922
50żł premii z lokatą bezkarną

Świetna oferta lokaty powraca, a warunki otrzymania premii są bardzo proste:)

O promocji:

Lokata Bezkarna zakładana jest na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 3,2% w skali roku. Wraz z lokata zakładamy darmowe konto oszczędnościowe(obecnie 2,6%!).  Kwota lokaty może wynosić od 1000 złdo 100 000zł.

Promocja dedykowana jest dla nowych klientów, przy czym okres karencji wynosi 12 miesięcy, jeżeli posiadaliśmy jakikolwiek rachunek w BGŻ OPTIMA, ale od jego zamknięcia minęło już 12 miesięcy to możemy jako nowi klienci skorzystać z promocji.

Złóż wniosek już teraz!

Dlaczego Bezkarna? bo możemy ją zamknąć kiedy chcemy nie tracąc wypracowanych odsetek.

Aby otrzymać 50 zł premii wystarczy, że złożymy wniosek o konto i lokatę do 7 czerwca a do 14 czerwca aktywujemy nasze bezpłatne konto i zasilimy lokatę na minimum 1000 zł. Ważnym warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie lokaty przynajmniej do 1 sierpnia.

Konto oszczędnościowe

Konto które założymy jest zupełnie darmowe, do konta także nie jest wydawana jest karta. Obecnie promocyjne oprocentowanie dla nowych środków wynosi 2,6%. Bank co jakiś czas zwiększa oprocentowanie

Ile zarobię na tej promocji?

Przy założeniu, że skorzystamy z promocji wpłacając minimalny depozyt zarobimy jak na lokacie 9,4% w skali roku (7,59% netto). Czyli łącznie 56,48 zł po 3 miesiącach. Przy maksymalnej kwocie 100 000 zł zarobimy 725 zł czyli jak na lokacie 3.26%.

Załóż lokatę i odbierz premię

Pula wniosków wynosi 2000. Nie polecam zwlekać na ostatnią chwilę gdyż w minionej edycji pula wyczerpała się jeszcze przed datą zakończenia promocji.

Jak odebrać premię?

Wypłata premii nastąpi w terminie do 30 sierpnia. Dodatkowo zostaniemy poinformowani o jej przyznaniu do 17 sierpnia.

Do dnia 19 lipca otrzymamy informacje z danymi do logowania na stronę promocji. Ważne! Do dnia 24 sierpnia musimy się na niej zalogować i podać numer konta w BGŻ OPTIMA na który zostanie wypłacona premia.

Promocja ta nie wyklucza promocji z kontem BGŻ PARIBAS.

Podsumowanie:

Lokata Bezkarna znany już bestseller, teraz ponownie możemy ją założyć otrzymując premię. W ramach promocji otwieramy konto oszczędnościowe, które jest zupełnie pozbawione opłat i ma dla nas tylko zarabiać, oczywiście jego oprocentowanie jest niższe niż na lokacie, ale gdy ta się zamknie, konto pozostanie całkiem sensownym wyborem dla chcących spokojnie oszczędzać.

Gdy okres lokaty się zakończy, można zrezygnować z konta i poczekać aż minie okres karencji w nadziei, że za rok znowu będzie ciekawa promocja z lokatą bezkarną w między czasie korzystając z innych promocji opisywanych przeze mnie na tym blogu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ