BGŻ BNP Paribas – iKonto z premią 100 zł

0
849
BGŻ BNP Paribas - iKonto z premią 100 zł

Po raz kolejny możemy zdobyć premię za spełnienie kilku warunków na iKoncie w BGŻ BNP Paribas. Zapraszam do lektury 🙂

Krótko o promocji:

Promocja skierowana jest dla nowych klientów, którzy nigdy nie posiadali rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Bank zapewnia gwarancje bezpłatności konta na 3 lata.

Bank za odpowiednią aktywność na koncie wypłaci nam 2x 50 zł za aktywność w czerwcu i lipcu – jeżeli zarejestrujemy się na stronie promocji i złożymy wniosek do 25 maja. Dla wniosków złożonych między 26 maja do 25 czerwca, premie zostaną wypłacone za aktywność w lipcu i sierpniu.

Złóż wniosek o konto z premią 100 zł

Warunki do spełnienia:

I

Jeśli zarejestrujemy się w promocji w pierwszym terminie(do 25maja), warunki otrzymania premii prezentują się następująco:

  • Link do wniosku o konto dostaniemy po zarejestrowaniu się na stronie promocji.
  • Konto możemy aktywować przelewem weryfikacyjnym z innego konta lub poprzez kuriera.
  • Do 31 maja należy posiadać aktywne konto wraz z kartą debetową. (Nie polecam zwlekać z rejestracją na ostatnią chwilę, szczególnie gdy zamawiamy kuriera).
  • W Czerwcu należy dokonać transakcji otrzymaną kartą na łączną kwotę przynajmniej 500 zł oraz chociaż raz zalogować się w serwisie internetowym. Wiadomość o przyznaniu premii otrzymamy 20 lipca a 28 zostanie wypłacona(50 zł).
  • W lipcu należy dokonać transakcji otrzymaną kartą na łączną kwotę przynajmniej 500 zł oraz wykonać przynajmniej jeden przelew na dowolną kwotę. Wiadomość o przyznaniu premii otrzymamy 19 sierpnia a 30 zostanie wypłacona(50 zł).

Ważne: Do 17 czerwca otrzymamy na podany przy rejestracji adres e-mail wiadomość z linkiem do strony promocji na której musimy uzupełnić nasz numer konta do przekazania premii.

II

Jeśli zarejestrujemy się w promocji w drugim terminie(26.05 – 25.06.2016r), warunki otrzymania premii prezentują się następująco:

  • Link do wniosku o konto dostaniemy po zarejestrowaniu się na stronie promocji.
  • Konto możemy aktywować przelewem weryfikacyjnym z innego konta lub poprzez kuriera.
  • Do 31 czerwca należy posiadać aktywne konto wraz z kartą debetową. (Nie polecam zwlekać z rejestracją na ostatnią chwilę, szczególnie gdy zamawiamy kuriera).
  • W lipcu należy dokonać transakcji otrzymaną kartą na łączną kwotę przynajmniej 500 zł oraz chociaż raz zalogować się w serwisie internetowym. Wiadomość o przyznaniu premii otrzymamy 19 sierpnia a 30 zostanie wypłacona(50 zł).
  • W sierpniu należy dokonać transakcji otrzymaną kartą na łączną kwotę przynajmniej 500 zł oraz wykonać przynajmniej jeden przelew na dowolną kwotę. Wiadomość o przyznaniu premii otrzymamy 20 września a 29 zostanie wypłacona(50 zł).

Ważne: Do 20 lipca otrzymamy na podany przy rejestracji adres e-mail wiadomość z linkiem do strony promocji na której musimy uzupełnić nasz numer konta do przekazania premii.

O koncie:

Jak na internetowe konto przystało za jego posiadanie nic nie zapłacimy. Dodatkowo bank daje nam gwarancję bezpłatności konta na 3 lata. Dodatkowo:

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie.
0 zł za przelewy, zlecenia stałe, polecenia zapłaty itd.

0 zł za utrzymanie karty gdy mamy mniej niż 26 lat. W innym wypadku również 0 zł, ale gdy wydamy kartą minimum 300 zł miesięcznie, inaczej 7 zł/mc.

Jak uniknąć opłaty za kartę?

Jeżeli nie planujemy aktywnie korzystać z karty, to zaraz po otrzymaniu premii polecam z karty zwyczajnie zrezygnować klikając zastrzeż w serwisie internetowym banku. 🙂

 

Życzę obfitych łowów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ