120 zł za założenie ikontoaktywatora w BGŻ BNP Paribas

0
456
Ikontoaktywator z premią aż 120 zł
Zaczyna się kolejna edycja promocji z Ikontoaktywatorem, warunki zdobycia 120 zł są nieco trudniejsze niż w przypadku Konta Godnego Polecenia z premią 100 zł(nieaktualna:(, ale w dalszym ciągu dzięki moim wskazówkom możemy w miarę łatwo tą premię uzyskać:)

Krótko o promocji:

Promocja trwa do 25 lutego i do tego dnia należy złożyć wniosek o konto z kartą na stronie promocji. Do 29 marca należy umowę podpisać. Można aktywować konto za pomocą przelewu z innego banku. Jeżeli wybieracie kuriera, polecam zrobić to kilka dni przed końcem promocji, aby na spokojnie zdążyć przed 29tym.

————————————-ZŁÓŻ WNIOSEK—————————————

W promocji mogą brać udział tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nigdy wcześniej nie posiadali lub nie byli współposiadaczami kont w BGŻ BNP Paribas.

60 zł premii dostaniemy gdy:

  • 1-31 marca wykonamy transakcje kartą na kwotę minimum 500 zł

kolejne 60 zł premii dostaniemy gdy:

  • 1-30 kwietnia wykonamy transakcje kartą na kwotę minimum 500 zł

Premia podzielona jest na 2 miesiące, więc jeżeli tylko w jednym miesiącu uda się nam spełnić warunki to dostaniemy 60 zł.

Konto oprocentowane jest na 4%, jednak do kwoty 5000 zł. W danym miesiącu aby uzyskać takie oprocentowanie należy zapewnić wpływ środków w wybranej kwocie, jeżeli chcemy np. aby 2000 zł pracowało 4% w skali roku w marcu, musimy wpłacić 2000 zł na początku marca, końcem miesiąca pieniądze możemy przesłać na inne konto i początkiem następnego znowu tu przesłać.

Jeżeli jednak komuś zależy na dobrym oprocentowaniu bez zabawy w przelewanie środków  te i wewte, polecam Konto Godne Polecenia, które jest bezwarunkowo zwolnione z opłat z oprocentowaniem 4% aż do 30.06.2017, a na start możemy dostać bardzo prosto premię 100 zł, promocja trwa tylko do 16.02!

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Do 11 marca otrzymamy wiadomość od banku z prośbą o uzupełnienie danych to przelewu premii. Należy to zrobić do 28 marca, jeżeli o tym zapomnimy, premia przepadnie. Na fanpejdżu przypominam o wszystkich ważnych terminach, polub mnie już teraz.

Przy aktywacji konta przelewem upewnijmy się czy nasze dane są w 100% takie same, jedna inna cyferka w kodzie pocztowym spowoduje najprawdopodobniej odrzucenie wniosku, a jeżeli wniosek zostanie raz odrzucony będzie trzeba wybrać drugi sposób czyli kuriera.

Nagrody zostaną wypłacone odpowiednio do 19 kwietnia i 31 maja. Wcześniej zostaniemy powiadomieni o ich otrzymaniu – 7 kwietnia i 13 maja.

Konto jest darmowe, ale…

iKontoaktywator jest darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jako nowi, ale starsi rocznikowo klienci nasze konto również będzie darmowe, ale karta już niestety nie, wystarczy jednak dokonać płatności kartą 300 zł miesięcznie aby pozbyć się tej opłaty – 7 zł

Jak to się ma do warunków promocji?

Sugeruje, aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów – spełnić warunki promocji – wydać 500 zł kartą w marcu w kwietniu, następnie 300 w maju i zaraz po otrzymaniu premii, początkiem czerwca zamknąć konto. Nie robi to wielkiej różnicy osobom do 26 roku życia, bo ich konto i tak jest w pełni darmowe.

————————————-ZŁÓŻ WNIOSEK—————————————

ZOSTAW ODPOWIEDŹ